Interesuje Cię Matematyka?  Dobrze trafiłeś.

Uczą u nas nauczyciele, którzy kochają matematykę i ciągle szukają ciekawych pomysłów jak jej uczyć.

Ważne jest dla nas, aby nauka była przyjazna mózgowi i aby panowała przyjazna atmosfera na lekcji.

Nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki na egzaminie maturalnym.

Dobry wynik egzaminu maturalnego z matematyki pozwala  kontynuować naukę na dobrych uczelniach i kierunkach.

Umięjetność logicznego  myślenia oraz rozwiązywania problemów, kształtowane na matematyce  to jedne z najważniejszych kompetencji przyszłości!!!

Naukowcy twierdzą, że gry planszowe są kluczem do rozwoju mózgu. Dlatego też wykorzystujemy  je podczas lekcji ale również organizujemy NOCE GIER.

Od kilku już lat wzbogacamy naszą bazę gier. Posiadamy około 150 gier planszowych i karcianych, wśród nich gry polecane przez MENSĘ oraz z czołówki światowego rankingu.

Międzynarodowa Noc Gier

NOC GIER MATEMATYCZNYCH

Realizujemy projekt Nauka to Gra

Realizujemy projekty podczas których tworzymy własne gry edukacyjne.

Rozwijamy talenty naszych uczniów, którzy osiągają sukcesy w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej

Nasi uczniowie biorą udział w wykładach na uczelniach wyższych.

Tydzień matematyki