Nasze sukcesy Wydarzenia

Sukces informatyków i programistów

9 kwietnia odbył się w naszej szkole II etap Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Nasi uczniowie na kierunkach programista i informatyk rywalizowali odpowiednio w bloku programistycznym i teletechnicznym tych zawodów z rówieśnikami z Zabrza, Częstochowy, Żarek, Wodzisławia Śląskiego i Sosnowca. Rozwiązywali przez 90 minut zarówno testy teoretyczne, jak i zadania praktyczne.

Z ogromną radością informujemy, że:

Dawid Drobny z kl. 5 Pin, (blok programistyczny)

Artur Nowak z kl. 3 Pr, (blok programistyczny)

Robert Zarzecki z kl. 3Pr (blok programistyczny)

oraz

Jakub Pukowiec z kl. 2 In (blok teletechniczny)

Dawid Reguła z kl. 1 Ip (blok teletechniczny)

awansowali do III etapu i  znaleźli się w wśród 30 najlepszych uczniów z całej Polski! W dniach 18-20 kwietnia będą brali udział z zawodach III stopnia w Jarosławiu pod opieką p. Marcina Paprotnego i p. Marcin Lasaka. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnieć na najwyższym szczeblu!

Warto wspomnieć, że w olimpiadzie brał także udział Oliwier Wilim z kl. 2 In. Zabrakło mu bardzo niewiele punktów, aby awansować i dołączyć do kolegów, jednak sam awans do zawodów okręgowych można uznać za sukces.

Organizatorami II etapu Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce są p. Marcin Mazur i p. Marcin Lasak.