Absolwenci Sobieskiego gotowi do matury!

To już jest koniec, nie ma już nic, jesteście wolni, możecie iść…..
26.04.2024r. pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów “Sobieskiego”.
Uroczystość zorganizowana przez klasę 3b rozpoczęła się częścią oficjalną, podczas której dyrekcja szkoły oraz wychowawcy poszczególnych klas, wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, medale Primus Inter Pares, statuetki i wiele innych nagród- najbardziej wyróżniającym się uczniom kończącym szkołę.
W części artystycznej mogliśmy po raz ostatni usłyszeć nasze wokalistki: Wiolę, Darię i Julkę oraz podziwiać układy taneczne Oliwii i Kamili, które właśnie zakończyły edukację w naszej szkole.
Był także czas na wspomnienia, życzenia, śmiech oraz łzy.
4 lub 5 lat minęło zdecydowanie za szybko 🙁
Czas ruszyć w dalsza drogę!
Już niebawem zmierzycie się z najważniejszym egzaminem w życiu – egzaminem dojrzałości, otwierającym drzwi do Waszej przyszłości.
Życzymy Wam połamania piór i trafionych tematów, aby wyniki, które osiągniecie, spełniły Wasze oczekiwania i dały możliwość realizacji życiowych planów!
Trzymamy kciuki!

Bożena Surma