Nasze sukcesy

BRĄZOWY MEDAL W ŚWIATOWYCH TARGACH INNOWACJI “BRUSSELS INNOVA” W BELGII

Zdobyliśmy Brązowy Medal w Światowym Konkursie Innowacyjności “BRUSSELS INNOVA 2010”.

To ogromny sukces naszych uczniów, nauczycieli i szkoły. Na uwagę zasługuje fakt, że byliśmy tam jedyną szkołą średnią, która prezentowała swoją pracę. Nazwa pracy to “Portal Innowacyjnego Technika”. W konkursie głównym wśród osiągnięć badawczych prezentowanych przez Instytuty Naukowe i Wyższe Uczelnie zdobyliśmy uznanie międzynarodowego jury, które bardzo wysoko oceniło pracę naszych uczniów. Należy dodać, że prezentowali tam swoje prace naukowcy z całego świata, m.in. Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Chin, Maroka, Malezji, Iranu, Bośni i Hercegowiny i innych krajów. Już niedługo obszerna relacja z tego wyjątkowego sukcesu i pobytu w Brukseli naszych uczniów i nauczycieli, który miał miejsce w dniach 16-23 listopada 2010 r.

Na ten sukces ciężko pracowali uczniowie: Patrycja Wala, Jakub Król, Jakub Syty, Maciej Skórzański, Robert Gajda i Marcin Grygierek, a wspierali ich nauczyciele: Barbara Halska, Krzysztof Smyczek, Marcin Mazur i Dariusz Radajewski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia

[myvideogall:bruksela2010]