Dzień Przedsiębiorczości.

25 marca 2015 odbyła się coroczna akcja pod nazwą “Dzień Przedsiębiorczości”. Wiele osób w latach poprzednich brało już udział w tej akcji. W tym roku do tego grona dołączyli uczniowie klas 1a, 1b i 1an. Dzień ten organizowany jest w formie jednodniowych praktyk, które odbywają się na terenie różnych zakładów pracy. Uczniowie mogą dzięki tej akcji poznać środowisko pracy i specyfikę różnych zawodów. Nasi uczniowie w środę gościli m.in. w Radio 90 FM, sądzie, komendzie policji, zakładzie karnym, szpitalu rehabilitacyjnym, laboratoriach analitycznych, aptekach, gabinetach weterynaryjnych, lekarskich i wielu innych. Akcja ta daje uczniom wiele pozytywnych doświadczeń i nową wiedzę. Zapraszam chętnych do udziału w akcji znów za rok.