Wyniki egzaminu maturalnego

Wyniki egzaminu i świadectwa dojrzałości będą do odbioru w naszej szkole w dniu 30 czerwca 2015 roku od godziny 12.00.(również dla zdających skierowanych do naszej szkoły przez OKE)

Także 30 czerwca o godz. 10.00 uruchomiony zostanie na stronie www.oke.jaworzno.pl Serwis dla zdającym, gdzie można indywidualne zapoznać się z wynikami egzaminu. Obowiązują loginy i hasła przekazane zdającym w lutym bieżącego roku. Dyrektor szkoły, oraz sekretariat uczniowski posiadają dostęp do danych logowania i mogą je przekazać ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych (oraz jednego dodatkowego – dla zdających nową maturę), a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo do przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:

1. Część pisemna – 25 sierpnia 2015 r. (wtorek, godz. 9.00)

2. Część ustna w naszej szkole również 25 sierpnia 2015 r. od godziny 9.00

Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 7 lipca br. Oświadczenia absolwenta o woli ponownego przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym (formularze można pobrać ze strony szkolnej lub w sekretariacie uczniowskim)