DNI OTWARTE W SOBIESKIM

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich Waszego gimnazjum wraz z nauczycielami i rodzicami na dni otwarte szkoły w dniach 22, 24 i 25 kwietnia 2017.

Harmonogram dni otwartych:

• 22 kwietnia (sobota)

od 9.00 do 12.00

• 24 kwietnia (poniedziałek)

od 12.00 do 15.00

• 25 kwietnia (wtorek)

od 9.00 do 14.00

W programie między innymi:

• Zapoznanie z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018
  • Prezentacja zainteresowań i osiągnięć uczniów naszej szkoły
  • Warsztaty i quizy przedmiotowe i muzyczne
  • Minilekcje i prezentacje multimedialne
  • Zwiedzanie klasopracowni i pracowni technicznych, sali gimnastycznej, basenu i biblioteki z centrum informacyjnym, laboratorium chemicznego oraz multimedialnego laboratorium do nauki języków obcych

W celu rezerwacji terminu, prosimy grupy zorganizowane

o kontakt z sekretariatem szkoły,

nr tel.: 32-47-17-264

lub na adres mailowy szkola@zs6sobieski.pl

do dnia 21 kwietnia 2017 (piątek).

Pragniemy jednocześnie poinformować, że chętnie weźmiemy udział w spotkaniach z uczniami klas trzecich i ich rodzicami organizowanymi w Waszej szkole.

Nauczyciele z naszej szkoły przedstawią naszą ofertę edukacyjną, omówią sposób rekrutacji, wyjaśnią zasady zdawania nowej matury i egzaminów zawodowych.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że współpraca z Waszym gimnazjum nadal będzie układała się pomyślnie.

Z wyrazami szacunku, Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie ZS nr 6