Dyrektor Jerzy Maduzia – superdyrektorem

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy Szkoły

Z przyjemnością informujemy, że podczas kongresu III Edukacja i Rozwój zorganizowanego w Warszawie w dniach 27–28 listopada 2016 r. przez wydawnictwo Wolters Kluwer SA, czasopisma „Dyrektor Szkoły” oraz „Przed Szkołą” ogłoszono wyniki III edycji konkursu Super Dyrektor Szkoły, Super Dyrektor Przedszkola.

Miło nam Państwa poinformować, że Pan Dyrektor Jerzy Maduzia, zgłoszony Przez Państwa do Konkursu, otrzymał specjalne wyróżnienie od członków Kapituły Konkursu.

Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. Małgorzaty Żytko doceniła i wyróżniła dyrektora Jerzego Maduzię, podkreślając, że Pan Dyrektor współtworzy w szkole atmosferę wiary i zaufania w wysoki potencjał nauczycieli i uczniów, w ich zdolność do twórczego myślenia i samodzielnego działania. Klimat szkoły sprzyja wynalazczości i innowacyjnym aktywnościom. Uczniowie osiągają sukcesy w konkursach krajowych i międzynarodowych. Integruje szkoły w regionie, dzieląc się swoimi doświadczeniami i zachęcając do współpracy.

Serdecznie gratulujemy, że w Państwa placówce funkcję kierowniczą pełni osoba, która jest liderem w swoim środowisku, łączy profesjonalizm skutecznego menedżera, wychowawcy i nauczyciela z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań. Na zgłoszenia właśnie takich osób czekaliśmy.

Życząc dalszych sukcesów, raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy, że zechcieliście Państwo przedstawić swego kandydata szerszemu środowisku polskiej edukacji, pokazać stosowane w Waszej Placówce rozwiązania służące rozwojowi uczniów. Jesteśmy pełni uznania dla osiągnięć całej społeczności szkolnej oraz sposobów podejmowania przez nią edukacyjnych wyzwań. Bez zaangażowania wszystkich: uczniów, rodziców, pracowników i środowiska lokalnego trudno byłoby budować wspólnotę nastawianą na rozwój i samorealizację.

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Piotrowska-Albin

Pełnomocnik Zarządu Rozwoju Edukacji

Wolters Kluwer S.A