Dzień IT w ZS6

Nasi absolwenci: Przemysław Sprawka – specjalista SAP, Przemysław Cichocki – specjalista ds. bezpieczeństwa, Tomasz Bobek – programista, Jakub Syty – programista, Łukasz Kowalski – designer oraz Karol Wuwer – specjalista linux. Zapoznali swoich młodszych kolegów z kierunku technik informatyk tajnikami zawodu, który wykonują. Spotkanie miało na celu przedstawienie zawodów, w których mogą po skończeniu szkoły znaleźć zatrudnienie. Jak również prezentacja firm, w których nasi absolwenci pracują: TIETO, EUVIC, ADVICOM, ING, BTSkryrise, 3D Artist. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ mogli zadawać pytania. Sami prelegenci przygotowali też dla nich pytania, które zostały nagrodzone upominkami z firmy: TIETO oraz EUVIC. Liczymy na to, że kolejni absolwenci będą uczestniczyć w następnej edycji Dzień IT.
Wszyscy prelegenci otrzymali mały upominek od Dyrektora szkoły 🙂