Wydarzenia

II Konkurs plastyczny z dziedziny kultury pt.: “Król Jan III Sobieski”

Tuż przed wakacjami odbył się II konkurs plastyczny, w którym należało sportretować króla Jana III Sobieskiego. Konkurs ma na celu rozpowszechnić postać patrona szkoły oraz wyłaniać talenty. Prace były na wysokim poziomie, dlatego jury miało trudny wybór.

Jury w składzie: Marian Janecki, Żaneta Rudzka, Edyta Ochotek- Kapica, Hanna Rychel, Sabina Duranek, Arkadiusz Żmij oraz Janina Bogusz-Wiśniewska wyłoniło najciekawsze portrety Króla Jana III Sobieskiego.

Przyznano dwa 1 miejsca:
– Daria Lachawiec  – 1 Gam


– Marta Sacewicz – 1 Pin

2 miejsce:
– Roksana Jacek – 2 AD

3 miejsce:
– Emilia Machaj – 1 GA

wyróżnienia:
– Anna Zawadzka – 1 PD
– Paulina Frątczak – 1 Pan

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział:
– Michał Gajda – 1 Geg
– Nikola Michalak – 1 GB
– Oliwia Potoczny – 1 GA
– Elżbieta Kaziuk – 1 PD
– Jakub Jurkowski – 1 PD
– Patrytcja Maron – 1 Pan
– Marlena Lorek – 1 Pan

Organizatorem konkursu była Janina Bogusz-Wiśniewska – nauczyciel plastyki i wiedzy o kulturze.