Nasze sukcesy Wydarzenia

Kamil Smyczek po raz kolejny w finale “Euroelektry”!

Uczeń klasy IV TM Technikum Nr 4 w zawodzie technik mechatronik potwierdził tym samym swoją klasę i ogromne umiejętności. Reprezentuje naszą szkołę w kategorii elektronicznej rywalizując z ogromnym powodzeniem z uczniami klas typowo elektronicznych z całego kraju (w poprzedniej edycji zajął IV lokatę). Dodatkowym utrudnieniem w tego typu olimpiadzie, jest fakt, że do zawodów finałowych kwalifikuje się jedynie kilkanaście (ok. 15) osób w danej kategorii reprezentujących 12 okręgów całej Polski (Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław). Kamil jest jednym z 3 reprezentantów okręgu śląskiego, którzy zakwalifikowali się do czołowej 18-ki kategorii elektronicznej.

Finał tegorocznej XVII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej “EUROELEKTRA” odbędzie 17 marca 2015 roku na Politechnice Rzeszowskiej.

KAMILU! Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!