Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

Kolejny finał Kamila!

Cztery finały ogólnopolskich olimpiad i konkursów przedmiotowych w ciągu 2 tygodni? Brzmi nieprawdopodobnie, ale w przypadku Kamila Smyczka jest całkiem możliwe. Tym razem radosne wieści dotyczące ucznia klasy IV TM (technik mechatronik) dotarły z Warszawy, gdzie 24 lutego ogłoszono listę uczestników zawodów finałowych XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej. Kamil jako jeden z dwóch reprezentantów województwa śląskiego będzie reprezentował Naszą Szkołę w gronie 36 uczestników olimpiady w kategorii elektryczno-elektronicznej. Warto przypomnieć, że w ubiegłorocznej edycji Olimpiady Kamil uzyskał tytuł laureata zajmując II lokatę. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w tegorocznym finale :).

A oto “olimpijski terminarz” chluby Naszej Szkoły, prawdziwego tytana pracy i mistrza gimnastyki umysłowej, Kamila Smyczka ;):

– 16-18 marca – zawody finałowe XVII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – Politechnika Rzeszowska

– 22 marca -finał ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej o Diamentowy Indeks AGH – AGH Kraków (gratulacje dla opiekuna merytorycznego, p. Anny Grześ)

– 27-29 marca – finał XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej – PWSZ w Chełmie

– 31 marca – 1 kwietnia – zawody finałowe XXXVIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – Częstochowa