matEMAtyka – Ekscytująca, motywująca i aktywna forma spędzania wolnego czasu

Już we wrześniu rusza w naszej szkole projekt “matEMAtyka – Ekscytująca, motywująca i aktywna forma spędzania wolnego czasu”
– projekt jest realizowany w ramach PROGRAMU “mpotęga”.
Dzięki projektowi odbywać się będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty GeoGebry,
NOC MATEMATYKI, Turniej gier, konkurs matematyczny dla maturzystów. Powstanie również SALA GIER
(planszowych i karcianych) udostępniana na długich przerwach. Chciałybyśmy poznać wasze gusta dotyczące gier planszowych i karcianych dlatego bardzo prosimy wszystkich uczniów o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy w stanie wyposażyć salę gier zgodnie z waszymi zainteresowaniami. Już dziś gorąco zachęcamy WSZYSTKICH UCZNIÓW do aktywnego zaangażowania się w ten projekt, wierzymy, że jego realizacja przyniesie nam wiele pozytywnych emocji, jak również wartościowej wiedzy:)
LINK DO ANKIETY: