Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Sonia

Absolwentka klasy LO o rozszerzeniu matematyka, język angielski i język francuski.
Studentka kierunku Multimedia Journalism na London South Bank University w Londynie.
Wspomnienia z lat w LO:
Pamiętam, że zanim poszłam do liceum to każdy mi mówił, że będzie to najlepszy okres mojego życia. Cóż, nie mylili się. Zawsze z uśmiechem na twarzy wspominam swoje lata w murach Sobieskiego i często myślę, ile bym dała, żeby chociaż jeszcze raz przejść się jego korytarzami i poczuć tą wspaniałą, rodzinną atmosferę. Znajomi z innych szkół zawsze się dziwili, że lubię chodzić do szkoły, ale Sobieskiego po prostu nie da się nie lubić.
Każda lekcja była interesująca i każdy nauczyciel wkładał dużo pracy i zaangażowania w to, byśmy wynieśli z tych lekcji jak najwięcej. Zawsze było dużo śmiechu i żartów. Myślę, że mieliśmy naprawdę zgraną klasę, z której wyniosłam przyjaźń na całe życie. Wszystkich nauczycieli bardzo miło wspominam, szczególnie Panią Lidię Różacką, Panią Adrianę Karwowską-Poleszak, Panią Ewę Maduzię i oczywiście naszego wychowawcę Pana Wacława Gardziejewskiego ?. Zajęcia z języka angielskiego z pomocą Pani Joanny Seweryn świetnie przygotowały mnie do studiów i pracy w Londynie. Krótko podsumowując, naprawdę się cieszę, że mogłam spędzić mój licealny okres w Sobieskim i szczerze zazdroszczę wszystkim, którzy jeszcze się w nim uczą (lub będą się uczyć).