Podsumowanie Szlachetnej Paczki

Podsumowanie Szlachetnej Paczki Sobieskiego
Przyszła pora na podsumowanie naszej paczki, już piąty raz organizuję tą paczkę i kolejny już raz słowo
“DZIĘKUJĘ” to za mało. Kolejny już raz społeczność Sobieskiego stanęła na wysokości zadania i sprawiła, że te święta dla kolejnej rodziny będą niezwykłe. Dziękuję tym wszystkim, którzy nie zawiedli i kolejny raz otworzyli swoje serca na tą akcję. Ilość darów była tak duża, że mogliśmy wesprzeć 2 kartonami z żywnością jeszcze dwie inne rodzinny:)

Relacja naszej wolontariuszki z wręczenia paczki:

“Rodzina była ogromnie poruszona widząc stojących w drzwiach wolontariuszy z paczkami w rękach. Poruszenie dosięgło zenitu, kiedy zobaczyli ilość paczek w swoim domu. Pierwsze słowa jakie usłyszeli wolontariusze, kiedy minął pierwszy szok “Czy to aby na pewno wszystko dla nas?” “Przecież tego jest za dużo” Łzy i słowa rodziny, że “w końcu będą mieli prawdziwe święta” wzruszyły każdego… już nie tylko rodzina płakała, ale również wolontariusze.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim i każdemu z osobna za okazane nam serce i bezinteresowną pomoc. Nie wiem czy kiedykolwiek będziemy mogli się w jakiś sposób Wam odwdzięczyć. Od dzisiaj nasz syn nie będzie musiał już spać na ziemi, a my wszyscy w końcu będziemy mieli prawdziwe święta, takie, o których zawsze marzyliśmy. Dzięki Wam uwierzyliśmy w to, że marzenia się spełniają.

a to podziękowania ode mnie: W imieniu swoim chciałabym z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie paczki dla rodziny. Jak się później okazało – największej w Jastrzębiu. Jestem ogromnie poruszona ilością paczek przekazanych rodzinie i ich zawartością – paczka przeszła moje najśmielsze oczekiwania, a co dopiero rodziny. Jesteście Państwo niesamowici! Byłam ogromnie wzruszona tym co zobaczyłam i usłyszałam. Słowa rodziny, że “dzięki wam będą mieli prawdziwe święta” wzruszyły mnie tak bardzo, że jeszcze przez dłuższy czas nie potrafiłam powstrzymać łez. Nie wiem czy jakiekolwiek słowa oddadzą moją radość i wdzięczność wobec Państwa, bo to co zobaczyłam, to słowo “dziękuję” to za mało.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w naszą paczkę. Zwłaszcza tym, którzy włączyli się w nią po raz piąty.
Dziękuję uczniom i wychowawcom klas, którzy nie odmówili pomocy:1a,1b,1c,1d,2a,2b,2c,2d,3a,3b,3c,3d,1an,1el,1in,1ib,1me,2ai,2eb,2el,2ib,2in,2me,3an,3el,3in,3in,3ma4an,4me,4mb,4in,4el,4gr.
Dziękuję rodzicom i nauczycielom, którzy co roku wspierają naszą paczkę – bez Waszego zaangażowania to by się po prostu nie udało. Dziękuję Wam także za każde słowo wsparcia:)

Bardzo dziękuję Pani Hani Rychel, która zawsze wkłada w tą akcję całe swoje serce:)
Dziękuję Pani Joannie Majdzie oraz Panu Bogdanowi Wichrowi za pomoc przy zbiórce.

Dziękuję Pani Agacie Zabadaj oraz klasie 1D za wzorowe spakowanie paczki.
Dziękuje uczniom klasy 4in za pomoc w przeniesieniu paczki.
Ogromne podziękowania dla firmy Haga za udostępnienie nam samochodu oraz słoiki obiadowe dla rodziny.

Bardzo dziękuję Adamowi Szatkowskiemu oraz Mikołajowi Orszulikowi z 4ma za przewiezienie darów do bazy.
Dziękuję wszystkim naszym uczniom, którzy w tym roku pełnili rolę wolontariuszy Szlachetnej Paczki-jesteśmy z was ogromnie dumni: Karolina Dziekanowska, Barbara Skupień, Jakub Herman, Sławomir Woryna, Monika Warlewska.

Z całego serca dziękuję wszystkim absolwentom, którzy od lat już włączają się w naszą akcję. Jest mi niezmiernie miło, kiedy zjeżdżacie się z całej Polski żeby wspomóc naszą Paczkę. Jak sami mówcie dla niektórych z Was stało się już to tradycją. Podziękowania dla :
Edyta Hernik, Sebastian Grygier, Adam Szlacheta, Karolina Michalak, Mateusz Pawlik, Martyna Olczyk, Błażej Holeksa, Karolina Kołdys, Nikodem Michalik, Krzysztof Bondos, Paulina Orszulik, Żaneta Błaszczyk, Ewelina Krzysik, Justyna Smozik, Mateusz Smozik, Rafał Kowalczyk, Dawid Urbańczyk, Mateusz Lazar, Paweł Wysłucha, Dawid Pawliczek, Wojciech Sobczak Michał Pietrzak , Marek Sordyl, Szymon Matera, Łukasz Chorągwicki, Łukasz Karecki, Marcin Reszka, Michał Mazurowski.

Jeśli kogoś przegapiłam w podziękowaniach to bardzo przepraszam, w naszą paczkę włączają się setki ludzi, więc proszę o wybaczenie:)
Adrianna Karwowska-Poleszak