RELACJA Z OLIMPIADY SPECJALNEJ

RELACJA Z OLIMPIADY SPECJALNEJ – BRAWO DLA KLASY 1C !!!
Kolejne podziękowania dla Sobieszczaków, za otwartość na nowe doświadczenia i oczywiście wielkie serce. Po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły, pod opieką Agaty Szwedy i Agnieszki Krok, sprawdzili się w roli wolontariuszy. Olimpiady specjalne stały się już tradycją, a nasz udział w nich spotkaniem, którego nie sposób zapomnieć. Tym razem, otwartością serca wykazała się klasa 1c, która poświęciła październikowe przedpołudnie tym wszystkim, których stan zdrowia wymaga wsparcia drugiego człowieka. Wolontariuszom powierzono role opiekunów i sędziów. To niewątpliwie ciężka praca, wymagająca zaangażowania i zrozumienia problemów drugiego człowieka. Było wzruszająco, a uczniowie klasy 1c spisali się na medal !!!