Wydarzenia

Sesja popularno-naukowa o AIDS i konkurs wiedzy o AIDS

W dniu 17 grudnia 2012 roku w auli naszej szkoły odbyła się sesja popularno-naukowa dotycząca AIDS (przygotowana przez Edytę Marciniak, Agnieszkę Wereszczak, Agatę Szwedę oraz Tatianę Żmij). Uczennice klasy 2 b przedstawiły najważniejsze fakty dotyczące sposobów zarażenia wirusem HIV, sposoby zapobiegania zarażeniu, przebiegu choroby oraz historii poznania tegoż wirusa. Prezentację multimedialną przygotowała uczennica klasy 3 tf. Przedstawiono również sondę dotyczącą wiedzy o AIDS przeprowadzoną wśród uczniów i pracowników szkoły przygotowaną przez Telewizję Królewską (za co serdecznie dziękujemy). Sesja poprzedzona była konkursem wiedzy o AIDS – przystąpiło do niego 50 uczniów naszej szkoły.

Pragniemy przedstawić wyniki tego konkursu:

I miejsce – Monika Maciejewska z  klasy Id

II miejsce- Dominika Sagan oraz Ireneusz Larysz – z klasy I d

III miejsce – Ewa Lerch z klasy 2tf

Zwycięzcom serdecznie  gratulujemy

Organizatorzy.

[nggallery id=90]