SPOTKANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

7 września (czwartek) 2023 r.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego zaprasza rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie do szkoły.

W spotkaniu uczestniczyć będą: dyrekcja, dyrektor CKZ, wychowawcy, pedagog szklony, psycholog szkolny, pielęgniarka szkolna, doradca zawodowy, przedstawiciel prezydium Rady Rodziców.

Po spotkaniu ogólnym w auli zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami do wyznaczonych sal.

Harmonogram spotkań:

16:00 – klasy pierwsze liceum, klasy pierwsze technikum (aula – sala 118)

• 1A (rozszerzanie matematyka, angielski) – wychowawca p. Ewa Marcinkiewicz – Kluczniok (po spotkaniu sala 114)
  • 1B (rozszerzenie biologia, chemia) – wychowawca p. Agnieszka Wereszczak (po spotkaniu sala 304)
  • 1an (technik analityk) – wychowawca p. Marzena Przygodzka (po spotkaniu sala 305)
  • 1el (technik elektryk) – wychowawca p. Edyta Krakowczyk (po spotkaniu sala 123)
  • 1ip (technik informatyk, technik programista) – wychowawca p. Marcin Mazur (po spotkaniu sala 202 )
  • 1me (technik mechatronik) – wychowawca p. Katarzyna Chmiel (po spotkaniu sala 121)

Ewa Szatkowska
Wicedyrektor Szkoły