Sukces uczennicy 2B na II Miejskim Konkursie Fizycznym

Etap szkolny konkursu odbył się 19 marca, na którym wyłoniono najlepszych fizyków spośród uczniów klas drugich liceum i technikum. W tym miejscu chciałabym podziękować P. Agacie Zabadaj, za prace z tym związane.

Etap miejski, który odbył się 29 maja składał się z dwóch części: teoretycznej oraz doświadczalnej.

W części pierwszej uczniowie jastrzębskich szkół ponadgimnazjalnych zmagali się z zadaniami zamkniętymi oraz otwartymi. Trzy najlepsze osoby zakwalifikowały się do części drugiej, gdzie prezentowali doświadczenia na temat „spadku swobodnego”.

Po prezentacjach komisja konkursowa ogłosiła, iż pierwsze miejsce w drugiej edycji Miejskiego Konkursu Fizycznego zajęła uczennica klasy 2B o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym  Anna Koniusz 🙂

Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów!

Barbara Sowińska