Wydarzenia

Wyróżnienie dla Pumeksu

Redaktorzy gazety Pumeks otrzymali I wyróżnienie (czyli de facto czwarte miejsce) na Konkursie Dziennikarskim w Katowicach. Finał odbył się 24 stycznia 2013 roku. Konkurs zorganizowała Katedra Kulturoznawstwa i Filologii Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy, a w jury zasiadali m.in.: dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego WSZOP, kierownik Agencji Informacyjnej Polskiego Radia Katowice czy kierownik redakcji Panoramy TVP2. Konkurs nazwany został ogólnopolskim, ale skierowany był głównie do redakcji szkolnych z województwa śląskiego i małopolskiego. Jak twierdzili organizatorzy, miejsce 3 i 4 dzieliła bardzo niewielka liczba punktów. Pan Jacek Durski, opiekun gazetki “Dziesiątka” z Katowic, która stanęła na najniższym stopniu podium, powiedział do naszych redaktorów: “Nie można być zawsze na pudle”. No, nie można…

Gratuluję kolejnego sukcesu moim podopiecznym i wychowankom z klasy 3A, a są to: Małgorzata Grzonka, Natalia Budziszewska, Justyna Zoremba i Daniel Czaja.

Więcej szczegółów na stronie WSZOP:

http://studia.wszop.edu.pl/index.php?s=27&o=listing_informacji&id_kat=23&id_informacji=13159