Wydarzenia

Zakończenie roku szkolnego – spotkanie z radiem RMF FM

23 czerwca wczesnym rankiem naszą szkolę odwiedziła reporterka radia RMF FM.

Na spotkanie z przedstawicielem radia zostali zaproszeni uczniowie:

Paweł Orlik, Sebastian Kura, Jakub Warloch, Maciej Warloch – uczniowie realizujący projekty innowacyjne, wraz z opiekunem panem Marcinem Lasak. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Gracjan Karpiński i Kacper Szkop z opiekunem panią Sandrą Płonką Duda, oraz uczeń, który zdobył najwyższą średnia w technikum, Artur Nowak. W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor szkoły Jolanta Kłopeć.

Pani reporter przeprowadziła z wszystkimi krótki wywiad. Zapytała o plany na wakacje, oraz o to czym się interesują. Fragment wypowiedzi można było usłyszeć w radio 23 czerwca w faktach o godzinie 10.00 (Można posłuchać od 3 minuty: https://www.rmfon.pl/podcasty/fakty)

Okazuje się, że nasi uczniowie spora część wakacji chcą wykorzystać na pracę i własny rozwój.

Tylko trochę chcą odpocząć od nauki, ale , jak sami mówią: nauka i kierunki w jakich się kształcą są nich pasją, dlatego będą się zajmować swoimi projektami również podczas wakacji.