Wydarzenia

Zakończenie roku – podsumowanie projektu „W 60 dni do formy”

W dniu zakończenia roku szkolnego czekała nas miła niespodzianka. Okazało się, że nasza szkoła, jako zespół zajęła II miejsce w projekcie realizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju w ramach jubileuszu miasta. Projekt „60 dni do formy” miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia przez ruch (bieg lub chodzenie), a osoby, które osiągnęły wynik co najmniej 60 km zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami.

W naszej szkole są to zarówno uczniowie jak i nauczyciele:

Karolina Tyman, Kaja Sinacka, Natalia Komarek, Eryk Sukiennik, Kacper Skop, Oliwia Żarska, Bartosz Luszczymak, Zuzanna Lipka, oraz Renata Pytel, Barbara Popek, Katarzyna Chmiel, Beata Komarek, Agnieszka Wereszczak, Wojciech Warchał i Jolanta Kłopeć