Wydarzenia

ZS6 “Najbardziej WOŚPową szkołą”!

12 stycznia b.r. w ramach 22-go Finału WOŚP “Galerię Jastrzębie” opanowały jastrzębskie szkoły. Młodzież wraz ze swoimi opiekunami zorganizowała jarmark, na którym można było kupić sporo ciekawych przedmiotów. Podczas pokazów artystycznych uczniowie zaprezentowali swoje talenty, a w międzyczasie licytowano wiele cennych rzeczy.

Z relacji jastrzębskiego sztabu WOŚP wynika, że uczniowie jastrzębskich szkół zebrali prawie 42 tys. zł.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła zebrała najwięcej pieniędzy: 7 852 złote i tym samym (razem z gimnazjum z Pielgrzymowic) wygrała konkurs na “Najbardziej WOŚPową szkołę”. W podziękowaniu, zaangażowane osoby będą mogły spędzić dzień w Jeździeckim Klubie Sportowym Equi Verso 🙂

W akcję włączyli się następujący uczniowie:

Dominika Sagan, Patrycja Wierzbicka, Anna Niemczyk, Wojciech Prochasek, Martyna Rembisz, Wiktoria Janecka, Jagoda Ślakowska, Aneta Witosz, Sandra Jużyniec, Aleksander Humianiuk, Michał Kropiwnicki, Agnieszka Kiris, Łukasz Fikus, Anna Kostka, Afrodyta Szukalska, Patrycja Kogut, Marta Slaczalłek, Dominika Matuszczyk, Eryk Kościelny, Dominika Piechaczek, Kamil Budnik, Nikodem Michalik, Renata Zaremba, Ewa Lerch, Klaudia Koszut, Lidia Losia, Hanna Palka, Karolina Brudny, Wiktoria Dąbek.

Szczegóły “odbioru nagrody” już wkrótce 🙂

Samorząd Uczniowski