Święto Patrona Szkoły

Ogłoszenie dotyczące organizacji Dnia Patrona 12.09.2014r.
w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

12 września w rocznice Wiktorii Wiedeńskiej obchodzimy w naszej szkole Święto Patrona Króla Jana III Sobieskiego. Z tej okazji zorganizowano następujące wydarzenia:
-Spotkanie z historią w auli szkolnej organizują uczniowie klasy 4td pod kierunkiem pana Pawła Czarnuch.
Na spotkanie w auli szkolnej na lekcji 2 zapraszamy uczniów klas: 4tc, 3a, 3c, 3tm, 2b, 4tb pod opieka nauczycieli uczących, zaś na lekcji 3 uczniów z klas: 3b, 3ta, 2c, 3te, 2a, 3d pod opieką nauczycieli uczących.
-W Sali gimnastycznej Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Ewy Maduzia i Barbary Sowińskiej, oraz uczniowie klasy 3tc wraz z wychowawcą panem Jarosławem Grycman, organizują „Wesołe Zawody Sportowe” dla uczniów klas pierwszych. Do uczestnictwa we wspólnej zabawie zapraszamy na lekcjach 1-2-uczniów klas:1a-op. A. Żmij, 1b—op. A. Zabadaj, 1gr-op. M.Rolka, 1mb-op. E. Marcinkiewicz Kluczniok, zaś na lekcjach 3-4 uczniów klas: 1el-op. K. Galant, 1in-op. W. Gardziejewski, 1an-op. A. Wereszczak, 1ma-op. J. Borkowski.
Na trybunach zasiadają uczniowie, którzy mają zajęcia z wychowania fizycznego na Sali gimnastycznej pod opieką nauczycieli uczących.
-od godziny 15.00 w auli szkolnej uczniowie klasy 1in uczestniczą w spotkaniu integracyjnym ze swoim wychowawcą panem W. Gardziejewskim. (planowany czas zakończenia spotkania-godz. 19.00)

Uwaga –Ślubowanie Uczniów klas pierwszych odbędzie się w poniedziałek 15 września 2014r w auli szkolnej wg następującego harmonogramu:
Na lekcji 3-uczniowie klas: 1el-op. K. Galant, 1an-op. A. Wereszczak, 1ma-op. A. Śmigielski, 1mb-op. e. Marcinkiewicz Kluczniok
Na lekcji 5-uczniowie klas: 1a-op. A. Żmij, 1b-op. A. Zabadaj, 1in-op. W. Gardziejewski, 1gr-op. M. Rolka.
Organizatorami uroczystości są uczniowie klasy 2a pod op. E. Kubińskiej.
Uczniów klas pierwszych prosimy o uczczenie tego wydarzenia odpowiednim strojem.