Bluzy Sobieskiego

Bluzy uczelniane to najbardziej rozpoznawalny gadżet każdej uczelni. Teraz także uczniowie Sobieskiego  mogą pokazać swoje korzenie. Wykorzystaliśmy symbole i tradycje placówki tworząc wyjątkowy projekt. Doskonała jakość haftu i materiału pozwoli cieszyć się bluzą przez długie lata.

Opis produktu

• model: tzw. „kangurka” z kapturem i kieszenią, bluza wkładana przez głowę lub bluza klasyczna,
  • dwa warianty kolorystyczne: granatowy i bordowy
  • naszywana kieszeń w “kangurce”
  • logo i napis haftowane,
  • ściągacz przy rękawach i u dołu bluzy,

Tabela rozmiarów

Proponowane przez nas bluzy to uniseks, oznacza to, że nie ma podziału na damskie i męskie.

Dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy zapoznać się z tabelą rozmiarów producenta. Najlepiej dokonać pomiaru na swojej ulubionej bluzie w miejscach wskazanych przez producenta, a później porównać z tabelą.

W swojej ofercie posiadamy rozmiary:

XS, S, M, L, XL, XXL

Więcej informacji w tabeli.

Jak zamówić?

Zakupu Oficjalnej Bluzy ZS6 można dokonać wyłącznie za pośrednictwem klasowego skarbnika, który posiada listę wymaganych informacji, w terminie do 30.03.2017 (włącznie).

W celu zakupu bluzy należy:

1. Wypełnić formularz zamówienia u skarbnika klasowego (warunkiem złożenia zamówienia jest zaakceptowanie Regulaminu).
  2. Wpłacić kwotę odpowiadającą cenie bluzy, tj. 97 zł brutto “kangurka” lub 89 zł “klasyczna” na rachunek bankowy Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Wpłatę należy dokonać do dnia 29.03.2017 (brany jest pod uwagę moment zaksięgowania należności na rachunku bankowym Rady Rodziców).

.

Dane do przelewu

“kangurka” 97 zł      “klasyczna” 89 zł

(w tytule przelewu należy umieścić: „Bluzy ZS6” oraz imię i nazwisko zamawiającego oraz klasę):

Nr rachunku bankowego: 96 1050 1605 1000 0004 0133 5500 ING Bank Śląski

Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju

ul. Harcerska 12, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

1. Po dokonaniu przelewu należy przynieść potwierdzenie wpłaty skarbnikowi do 29.03.2017r.
  2. O terminie odebrania bluzy zostaną Państwo powiadomieni przez Samorząd Uczniowski.
  3. Możliwy jest tylko odbiór osobisty bluz. Miejsce odebrania bluzy: biblioteka szkolna.