Archiwum Wiadomości

Boże Narodzenie 2023

Nadchodzący czas Bożego Narodzenia zbliża nas do Boga i do drugiego człowieka.
Wszyscy członkowie społeczności Sobieskiego – Uczniowie, Nauczyciele, Dyrekcja, Administracja, Obsługa, Emerytowani Pracownicy oraz Absolwenci zaczerpnijmy z tegorocznych lub minionych chwil spędzonych w murach na Harcerskiej, gdzie dawniej była szkoła zawodowa a dzisiaj jest najlepsza szkoła w województwie.
Łączy nas wiele przeżyć i udając się na święta do naszych rodzin zanieśmy tam akceptację i ciepło serdeczności, które jest tak odczuwalne, gdy jesteśmy razem. Pamiętajmy o osobach, którym dokucza samotność lub otwórzmy się na drugiego człowieka, jeśli to nam doskwiera osamotnienie, aby ten nadchodzący czas był nie tylko odpoczynkiem ale i odbudową relacji z najbliższymi oraz ze Stwórcą.

Autorzy Kartek Bożonarodzeniowych:
Jakub z 3pb

Oliwier z 2in

Karolina z 3pb

Alicja z 3A

Jessica z 3D