Dzień Patrona -14.09.2015r

Ogłoszenie dotyczące organizacji Dnia Patrona 14.09.2014r.
W Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

14 września w rocznice Wiktorii Wiedeńskiej obchodzimy w naszej szkole Święto Patrona Króla Jana III Sobieskiego. Z tej okazji zorganizowano następujące wydarzenia:
Ślubowanie Uczniów klas pierwszych w auli szkolnej wg następującego harmonogramu:
Na lekcji 2-uczniowie klas pierwszych liceum, pod opieką wychowawców
Na lekcji 3-uczniowie klas pierwszych technikum, pod opieką wychowawców
Organizatorami uroczystości są uczniowie klasy 2n pod op. A. Wereszczak
Uczniów klas pierwszych prosimy o uczczenie tego wydarzenia odpowiednim strojem.
-W Sali gimnastycznej Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Ewy Maduzia i Barbary Sowińskiej, oraz panem Jarosławem Grycman i panem Adamem Śmigielskim, organizują „Wesołe Zawody Sportowe” dla uczniów klas pierwszych. Do uczestnictwa we wspólnej zabawie zapraszamy na lekcjach 4-5-uczniów klas pierwszych pod opieką swoich wychowawców.
Na trybunach zasiadają uczniowie, którzy mają zajęcia z wychowania fizycznego na Sali gimnastycznej pod opieką nauczycieli uczących.

Spotkanie z historią w auli szkolnej organizują uczniowie pod kierunkiem pani Anny Kamyczek Owsiak i pani Agnieszki Drozd Klepek. Na spotkanie w auli szkolnej na lekcji 6 zapraszamy uczniów klas: 2a, 2g, 3c, 4la, 2l, 3m pod opieka nauczycieli uczących, zaś na lekcji 7 uczniów z klas: 3i, 4m, 2b, 3a, 4lb pod opieką nauczycieli uczących.