Nasze sukcesy Wydarzenia

Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej

Dnia 9 kwietnia 2013 r. uczniowie: Przemysław Duda z 3tc, Dominika Piechaczek z 1b, Radosław Regmunt również z 1b, reprezentowali Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju w Eliminacjach Miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej: “Młodzież zapobiega pożarom”. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym oraz wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Tegoroczny turniej odbył się w Zespole Szkół nr 11 w Jastrzębiu Zdroju.
Miło nam poinformować społeczność szkolną, że Dominika Piechaczek, uczennica klasy 1b zajęła 1 miejsce w mieście w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Warto wspomnieć, że jedną z nagród, które otrzymała Dominika jest zaproszenie na wycieczkę do Warszawy i zwiedzanie Sejmu. Natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki.
Dominice serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim konkursu, który odbędzie się już 20 kwietnia w Siewierzu. Trzymamy kciuki.