Enter Your Future

W dniach 8-14 października gościliśmy w naszej szkole dwie studentki w ramach programu Enter Your Future. Tamari jest Gruzinką, zaś „Kasia” – Chinką.

Wzorem lat ubiegłych ( w tym roku przyjęliśmy AIESEC po raz szósty) młodzież naszej szkoły miała możliwość poznania kultury i obyczajów Gruzji oraz Chin, a także zetknąć się z wielokulturowością. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim, co niewątpliwie wpłynęło korzystnie na rozwój umiejętności lingwistycznych.

Dziewczyny korzystały z gościnności uczennic klasy 1 a: Izabeli Ostrzołek oraz Klaudii Wenglorz.  Całośc przygotowały: Ewa Marcinkiewicz-Kluczniok oraz Hanna Rychel. Zapraszamy na kolejne edycje, które na pewno zostaną  zorganizowane.