Biblioteka - Aktualności Wydarzenia

Uroczyste otwarcie biblioteki

    Otwarcie nowych podwoi szkolnej biblioteki nastąpiło 30 października. Po wielu miesiącach remontu, aranżowaniu nowych bibliotecznych pomieszczeń, układaniu księgozbioru w czasie uroczystości zbiegającej się z zakończeniem Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, niespodziewany i miły gość, pan Prezydent Miasta, Marian Janecki oraz pan Dyrektor Jerzy Maduzia wspólnie przecięli wstęgę na schodach do bibliotecznego magazynu.

    Gości oraz społeczność Sobieskiego uroczyście powitała w nowej bibliotece pani Krystyna Bonczar. Bibliotekarze na tę okoliczność przygotowali zakładki do książek oraz zabawne przypinki. Uczennice z Koła Miłośników Biblioteki częstowały odwiedzających cukierkami. Można było zobaczyć zbiory bibliofilskie naszej biblioteki oraz galerię bibliotekarzy pracujących w Zespole Szkół. Choć już wcześniej można było korzystać ze zbiorów, dopiero teraz uważamy bibliotekę za oficjalnie otwartą.

[nggallery id=65]