Wiadomości

Etap szkolny olimpiady rozstrzygnięty

Komisja Szkolna I etapu LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, który rozpoczął się 22 listopada o godz. 8:00 informuje, że do testu przystąpiło pięć osób, uczniów LO. Po dokładnym sprawdzeniu prac przez członków Komisji, czyli nauczycieli wiedzy o społeczeństwie i historii, okazało się, że jedna z osób przekroczyła wymagany próg eliminacyjny i zakwalifikowała się do etapu okręgowego. Jest to uczeń klasy 3C, Marcin Niemiec, który zdobył 26 pkt. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Wójcik z 3A, a trzecie: Dominika Matuszczyk z kl. 2B oraz Bartosz Neumann z klasy 3C. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w olimpiadzie, gratulujemy Marcinowi i trzymamy kciuki na kolejnych etapach rywalizacji.

Etap okręgowy (test pisemny i egzamin ustny) odbędzie się w Częstochowie 18 stycznia 2014 roku.