Innowacje Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

Kolejne sukcesy w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

dla uczniów szkół średnich o tytuł:

MŁODEGO INNOWATORA w roku szkolnym 2019/2020

HONOROWY PATRONAT NAD OLIMPIADĄ OBJĄŁ

uprp.png

GŁÓWNY SPONSOR OLIMPIADY

KGHM PM Logo NonMet RGB Pos

Miło mi poinformować, że formalności stało się zadość i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami laureaci konkursu “Młody Lider Innowacji” zostali finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Oficjalna informacja pojawiła się na stronie organizatora konkursu – Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. Oznacza to, że:

  • Dawid Krok z klasy 2in,
  • Paweł Kapłon z klasy 2in,
  • Daniel Niezgoda z klasy 3in,
  • Bartłomiej Kosiński z klasy 3in,
  • Daria Durkowska z klasy 2in,
  • Jakub Marchewka z klasy 4ib,

oprócz tytułu finalisty olimpiady ogólnopolskiej są szczęśliwcami  zwolnionymi z części teoretycznej egzaminów zawodowych oraz mają przyznane dodatkowe punkty podczas rekrutacji na większość uczelni wyższych w kraju. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bezpośrednie linki do wyników olimpiady:

Kategoria – pomoc dydaktyczna

Kategoria – pomysł techniczny

Kategoria – usprawnienie softwarowo-techniczne