KONCERT CHARYTATYWNY

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA KONCERCIE CHARYTATYWNYM

Dnia 5 marca 2016 roku w Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach odbył się koncert charytatywny zatytułowany „Gramy dla mamy”. Podczas koncertu zbierane były pieniądze na leczenie mamy jednej z uczennic.
Pod czujnym okiem mgr Marty Florkiewicz- Borkowskiej swój talent ukazało wielu młodych artystów z różnych szkół. Tego dnia nie mogło zabraknąć również uczniów naszej szkoły. Swoim śpiewem, grą na instrumentach, a także zdolnościami teatralnymi zaprezentowali się: Patrycja Kowalska, Joanna Sprownik, Piotr Lenkowiec, Justyna Wieczorek, Justyna Grygierek, Łukasz Marszałkowski, Joanna Foltyn, Krzysztof Olszok, oraz Natalia Lubecka. O obsługę techniczną koncertu zadbali Mateusz Puzoń, Łukasz Marszałkowski oraz Kacper Kałuża. Po raz kolejny udowodniliśmy, że mamy wielkie serca i ogromne talenty.

Joanna Sprownik
Lidia Gajdzik