Koncert Świąteczny

“Świąteczna Nuta Dobroci”- to motto koncertu świątecznego , który odbył się 16 grudnia 2016 r. w naszej szkole. Była to piękna inicjatywa, połączona z akcją charytatywną dla chorego Dawida, któremu cała Społeczność Sobieskiego życzy powrotu do zdrowia.
Koncert piękny i bajkowy stworzyli nasi Uczniowie i ich Nauczyciele.
Szczególne podziękowania dla:
Pań: Barbara Sowińska, Ewa Maduzia, Sandra Płonka-Duda – za matczyną opiekę nad naszymi Dziećmi,
Pani wicedyrektor Jolanty Kłopec i Pani Bożeny Surma z grupą uczniów – za przygotowanie pysznych ciastek,
Wspaniałych Wolontariuszy z klasy 1 ai z Agatą i Wiktorią na czele,
Ani, Karoliny, Mateusza- świetni prowadzący koncert,
Łukasza, Kacpra, Krzysia- mistrzów obsługi technicznej
Kamili, Agaty, Dominiki, Patrycji, Marty, Wiktorii, Patrycji, – niesamowite talenty na scenie,
Moniki – za piękną kaligrafię i wykonanie zaproszeń,
Jakuba i Kamila – profesjonalna obsługa fotograficzna i video.
Laury, Marysi, Tymona, Bartka, Kornela, Kacpra – nieziemski zespół muzyczny,
Klaudii – za piękną relację z koncertu,
Dziękujęmy także za udział w koncercie wszystkim Dziadkom, Rodzicom, Rodzeństwu i innym wspaniałym gościom a także naszym niezawodnym nauczycielom:Bożenie Rejszel, Elżbiecie Marciniak, Lidii Gajdzik, Lidii Różackiej, Anny Kamyczek-Owsiak, Pauliny Borkowskiej, Agaty Fecek, Ewy Marzec, Jacka Borkowskiego.