Sport w szkole

Miejskie Zawody w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 26 stycznia br. w Zespole Szkół nr 2 przy ulicy Poznańskiej odbyły się Miejskie Zawody w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Zawodowych oraz Nasza szkoła. Naszą Szkołę reprezentowały: Nikoletta Biłoszewska, Weronika Rajwa, Martyna Sojka, Magdalena Serwotka, Natalia Sikora, Katarzyna Jamryk, Monika Chodak, Karolina Kozera, Sylwia Janota oraz Ewelina Grenda. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach (2 kwarty po 10 minut każda). Bez konkurencyjne w całych zawodach okazały się Zespoły Szkół nr 1 i 2, które rywalizowały o pierwsze miejsce. Nasze Zawodniczki po zaciętej rywalizacji pokonały w meczu o 3 miejsce Zespół Szkół Handlowych 22 – 16. Najskuteczniejszą zawodniczką Naszego zespołu była Nikola Biłoszewska a opiekunem Naszych podopiecznych pan Jarosław Grycman. Serdecznie gratulujemy !!!

[nggallery id=45]