Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Tomasz

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Założyciel, reżyser i choreograf Teatru Cordis w Jastrzębiu -Zdroju. Pracownik Centralnego Laboratorium Pomiarowo – Badawczego. Instruktor tańca w MOK Jastrzębie-Zdrój
Wspomnienia:
Sobieski niewątpliwie był moim najlepszym wyborem w życiu. Gdybym miał teraz wybierać szkołę średnią to byłby to Sobieski. Byłem w klasie biologicznochemicznej pod opieką Pani Bożeny Surmy. W zs6 czułem się zawsze jak w amerykańskiej szkole. Profesjonalizm i rodzinna atmosfera – tymi słowami określam to miejsce. Mimo, że byłem w klasie biologiczno – chemicznej to olbrzymi wpływ na mnie miał również Pan Arkadiusz Żmij – nauczyciel języka polskiego . To właśnie na tamtej auli odkrywałem swoją pasję do różnych form wyrazu artystycznego. Chętnie powracam tam z moim amatorskim teatrem ?