Wydarzenia

Partnerstwo z Adobe

Od września uczniowie mogą korzystać z pełnego pakietu Adobe Cloud dzięki partnerstwu z firmą Adobe oraz firmą IT Media, która umożliwiła nam pozyskanie licencji dla uczniów. Minął już pierwszy miesiąc odkąd uczniowie mogą korzystać z pakietu, dlatego nadszedł czas, żeby pochwalić się pracami przez nich wykonanymi. Otrzymane licencje umożliwiły również realizację zajęć z grafiki, które prowadzone były w ramach programu Women’s Digital Centre. Podczas tych zajęć nasza uczennica wykonało logo dla fundacji Mieć Pasję na Tarnobrzeski Festiwal Rękodzieła i Rzemiosła. Co miesiąc będę prezentować kolejne prace uczniów. Dzisiaj prezentuję projekty uczniów: Daria Durkowska, Seweryn Durek, Mikołaj Niemiec, Dawid Wojacki, Magdalena Piaszczyk, Łukasz Pawelec, Dawid Jokiel.