ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Pożegnanie naszego absolwenta Adriana

„Spośród tylu rzeczy których nie wiemy/ najdotkliwiej uwiera/ że nigdy/ nie wiemy/ czy to nie jest/ ostatni raz” W.Woroszylski

Z wielkim smutkiem żegnamy wybitnego absolwenta klasy elektronicznej naszego technikum i Politechniki Wrocławskiej – Ś.P.Adriana Cygana.  Należał On do osób, które wyróżniają  się szczególnie pozytywnie jako ludzie i uczniowie. Był powszechnie lubiany i doceniany za miłą osobowość, ambicję i obowiązkowość. Jak wspomina jego nauczyciel zawodu: „Mądry chłopak, z którym rozmowa była zawsze przyjemnością”.

Adrian reprezentował naszą szkołę w poczcie sztandarowym, a tam trafiali najlepsi. Edukację na poziomie technikum zakończył w roku 2010 świadectwem z wyróżnieniem. Bardzo dobrze radził sobie na studiach i później jako współtwórca firmy.

Martwiliśmy się bardzo Jego chorobą i wierzyliśmy w wyzdrowienie. Niestety, dołączył do przedwcześnie zmarłych naszych uczniów i absolwentów.

Składamy wyrazy współczucia Rodzinie Adriana, a szczególnie Jego Mamie.

Msza żałobna  odbędzie się 4 stycznia, w sobotę, o godz.12.00, w kościele pw. NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej przy ul. ks.J.Twardowskiego 33 w Jastrzębiu na Zofiówce. Natomiast pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu komunalnym przy ul. Okrzei.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com