Wydarzenia

Pożegnanie pracownika szkoły

Ze smutkiem informujemy, że w dniu 28.02.2024 r. zmarła pani Ewa Szypuła, wieloletni pracownik naszej szkoły. Pani Ewa pracowała w latach 1983-2004 na stanowisku specjalisty ds. ekonomicznych.

Urodziła się w 1948 roku w Inowrocławiu. Tam też spędziła swoje lata szkolne, oraz zawodowe do 1982 roku. Od 1983 roku zamieszkała w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie podjęła pracę w naszej szkole (noszącą wówczas nazwę Zespołu Szkół Zawodowych Ministerstwa Górnictwa i Energetyki). Nazwa szkoły z biegiem czasu zmieniała się, ale pani Ewa była z nami. Zawsze miła, uśmiechnięta, służąca pomocą, bardzo lubiana przez współpracowników. W 2004 roku zakończyła pracę zawodową i przeszła na emeryturę. Zamieszkała wraz z rodziną w Marklowicach Górnych.

Ostatnie lata życia spędziła w swoich rodzinnych stronach w Inowrocławiu.

Z ogromnym żalem żegnamy naszą Koleżankę, zaś pogrążonej w smutku rodzinie składamy wyrazy współczucia.

„I zawsze pozostają ślady Twojego życia, myśli, obrazy i chwile. Będą nam o Tobie przypominać, sprawiać radość i smutek i nigdy nie pozwolą nam o Tobie zapomnieć.”

Jolanta Kłopeć