Wydarzenia

Relacja z wręczenia – SZLACHETNEJ PACZKI

Relacja z wręczenia szlachetnej paczki naszych wolontariuszy, którzy opiekowali się rodzinami.

Drogi Darczyńco,Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1416-048245), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Okrzykom zachwytu nie było końca! Dziewczynki przygotowały laurki w podziękowaniu za okazane serce, a pani Magdalena przekazała małą figurkę – aniołka. Wiktoria z wielką uwagą oglądała koniki Pony wraz z akcesoriami. Natalia szczególnie zainteresowała się przyborami do rysowania, a Ania była zachwycona różową sukienką. Pani Magda ucieszyła się szczególnie z kosmetyków i kompletu wypoczynkowego.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc przekazaną rodzinie! Szczególnie dziękuję w imieniu rodziny za komplet wypoczynkowy i łóżko dla najmłodszej dziewczynki. Niezwykle przydatna okazała się także pomoc w dostarczeniu paczek do mieszkania. Dziękuję każdemu, kto zaangażował się w to, aby rodzina poczuła się kimś wartościowym.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Dziewczynki już po odpakowaniu pierwszych zabawek krzyczały chórem: “Dziękujemy bardzo za prezent!”.
Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1416-043090), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Jak tylko pojawiliśmy się z paczkami pod blokiem pani Barbara z córką od razu pojawiły się w drzwiach. Przywitały nas ich pełne niedowierzania spojrzenia. Żadna z nich nie spodziewała się tak wielkiej ilości paczek. Było to dla nich ogromne zaskoczenie. Na widok nowej lodówki i pralki pani Barbara miała łzy w oczach. Sama nie mogłaby sobie na nie pozwolić. Wiele radości sprawił także telewizor, którego nie było wcześniej w domu. Celinie bardzo podobały się buty, które dostała. Z każdą kolejną paczką wnoszoną do mieszkania wzruszenie rosło. Szczęściu nie było końca.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo dziękuje za tak owocną współpracę. Było mi ogromnie miło uczestniczyć w tym radosnym wydarzeniu. Za każdym razem, gdy otwierałam paczki z obdarowanymi rodzinami rósł mój podziw dla dobroczynności innych ludzi. Ciesze się, że istnieją serca otwarte na nieszczęście innych ludzi.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Barbara z córką bardzo chciałyby podziękować Darczyńcom za tak niewiarygodnie wielką pomoc. Ciężko wyrazić słowami wdzięczność i emocje jakie towarzyszyły rodzinie.