Wydarzenia

“Sobieski” głosował inaczej – wyniki sondażowych wyborów

Znamy wyniki wyborów samorządowych, preferencje jastrzębian. A jak wyglądało to w naszej szkole? Inaczej. Oto jak rozłożyły się sympatie wobec kandydatów na prezydenta Jastrzębia-Zdroju w szkolnych sondażowych wyborach, które odbyły się 14 listopada:
I miejsce Anna Hetman – 58 głosów,
II miejsce Sławomir Żmudziński – 48 głosów,
III miejsce Marian Janecki – 47 głosów,
IV miejsce Janusz Buda – 30 głosów.

Zagłosowało 205 osób, w tym 13 nauczycieli. Oddano 22 głosy nieważne.
Za największą frekwencję wyborczą słowa uznania należą się klasom:
2A,
3tb,
2tf,
3A,
4td
i 3tc.

W imieniu swoim i członków szkolnej sondażowej komisji wyborczej (a byli to Weronika Kubiak, Dagmara Kupczak, Monika Gawliczek i Patryk Ganiek z 2A) dziękuję za udział w zabawie i zapraszam do kolejnego głosowania podczas drugiej tury wyborów prezydenta miasta, w lokalach wyborczych oraz u nas w szkole (już 28 listopada).