Sport w szkole Wydarzenia

Sportowe zawody na wesoło z okazji “Pierwszego dnia wiosny”

Jak co roku Sobieszczaki witają wiosnę. W roku 2015 zorganizowany został koncert, na który została oddelegowana część klas oraz zawody sportowe, w których uczestniczyło łącznie siedem klas.
Klasy były rozdzielone na dwie tury. Pierwszą zaczęliśmy o 9:40, następną o 11:30. Klasy walczyły o najlepsze wyniki zarówno w konkurencjach drużynowych jak i indywidualnych. Po uroczystym rozpoczęciu przeszliśmy do pierwszych rozgrywek. Podczas całego turnieju towarzyszyła nam oprawa muzyczna. Na rozgrzewkę kilka konkurencji sprawnościowych. Po czym nadszedł czas na konkurencje indywidualne. Jakie? Tego się nie da opisać. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. Na koniec każdej z tur była słodka niespodzianka dla uczestników turnieju. Kibice jak i zawodnicy mieli zapewnioną dawkę dobrej zabawy oraz śmiechu. Tak wiosna powinna być witana każdego roku. Miejsce I zajęła klasa I tma w turze pierwszej. W turze drugiej miejsce I wywalczyli uczniowie z klasy 3 te.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Dziękujemy za wspaniałą zabawę i dreszczyk emocji. Podziękowania składamy również Panu Jarosławowi Grycmanowi za sprawowanie pieczy nam poprawnym przebiegiem turnieju, jak również osobom które były zaangażowane w organizację turnieju.

Tekst: Patrycja Wierzbicka

Zdjęcia: Hanna Holeksa, Dominika Sagan