Szkolne zawody unihokeja

W środę 18 marca, na sali gimnastycznej zorganizowane zostały szkolne zawody unihokeja.
W turnieju udział wzięło piętnaście drużyn, rywalizując ze sobą w systemie grupowym. Drużyny żeńskie, męskie i mieszane rozpoczęły rywalizację w pięciu grupach, z których zwycięzcy utworzyli grupę finałową. W grupie finałowej grano systemem “każdy z każdym” po cztery minuty. Zwycięzcą turnieju została klasa 2tc w składzie:Adam Proskurnicki, Sebastian Woźniak, Grzegorz Jurkiewicz i Wojciech Budziszewski. Była to już druga edycja szkolnego turnieju unihokeja.
Rok temu w turnieju udział wzięło siedem drużyn z naszej szkoły, mamy więc nadzieję, że z roku na rok zainteresowanie turniejem unihokeja będzie jeszcze większe.