TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR SASP

Dnia 3 marca 2015r. panowie A. Śmigielski oraz P. Krosny wraz z grupą uczniów( Adrian Paleczny, Kamil Budniok, Gruszczyński Bartosz, Świątecki Maksym, Jagła Łukasz, Kamiński Krystian, Mizia Adrian, Mazik Kamil, Moneta Patryk, Pudłowski Marcin, Mól Michał) wyruszyli na turniej piłki nożnej halowej do Gliwic. Warto dodać, że nasza szkoła już po raz 3 gościła na tymże turnieju; za każdym razem zdobywając wysokie drugie miejsce, więc tym razem, głodni pełni sukcesu, jechaliśmy po zwycięstwo. Wśród drużyn stawiły się zespoły z Gliwic, Katowic, Rybnika oraz Dąbrowy Górniczej.

Turniej był nie tylko bardzo emocjonujący, ale i wyczerpujący, ponieważ należało rozegrać mecze systemem każdy z każdym, a o zwycięstwie decydowała największa ilość punktów.

Niestety, tradycji stało się zadość i znów zajęliśmy II miejsce.

Naszym zawodnikom dziękujemy za udział oraz zaciętą walkę w każdym meczu. Pozostaje nam liczyć na to, iż w przyszłym roku zwyciężymy.