Wiadomości

WARSZTATY JĘZYKOWE W LONDYNIE

Jeżeli chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności językowe w niestandardowych sytuacjach życia codziennego i wziąć udział w niepowtarzalnej przygodzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. W załącznikach przedstawione są wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu, który przewidywany jest w terminie styczeń-marzec 2014 (kwoty i terminy uzależnione od ilości zainteresowanych uczniów i możliwości organizacyjnych). Wszystkich chętnych uczniów zapraszam na spotkanie informacyjne w piątek o godz. 13.05 w sali nr 123. Istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu przez naszą szkołę w trudnej sytuacji materialnej zainteresowanego ucznia. CZAS REAKCJI NA OFERTĘ JEST BARDZO ISTOTNY zatem podejmij szybką decyzję i zgłoś chęć uczestnictwa w wyjeździe na adres mailowy: MKteacher1@interia.pl (Imię, Nazwisko, rok urodzenia i klasę) do końca następnego tygodnia (18.10.2013).

Monika Kordiaczyńska

[wpfilebase tag=file id=212 /]

[wpfilebase tag=file id=213 /]