Wirtualny kiermasz podręczników

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19 w tym roku szkolnym kiermasz podręczników przyjął wirtualną formę.

Poniżej znajdziecie linki do ofert nadesłanych przez sprzedających. Aby ułatwić Wam wyszukiwanie, oferty zostały podzielone na dwa pliki: dla uczniów po gimnazjum oraz dla uczniów po szkole podstawowej.

Chcesz kupić podręcznik? Przejrzyj przygotowaną ofertę i skontaktuj się ze sprzedającym.
Spotkanie między sprzedającym a kupującym może odbyć się w szkolnej bibliotece w godzinach jej działania – spokojna atmosfera oraz dostęp do stolików ułatwi rozmowę i zakup.

Chcesz poddać zakupione książki kwarantannie? Wystarczy, że odłożysz je w miejsce, gdzie nie mają kontaktu z innymi przedmiotami na 2 dni.

Oferta dla uczniów po gimnazjum: kliknij TU

Oferta dla uczniów po szkole podstawowej: kliknij TU

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertami.