Wydarzenia

Wręczenie statuetek Innowacyjnego Pracodawcy

Dzień Innowacyjnego Pracodawcy

Wczoraj w urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój  przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w organizowanym przez Stowarzyszenie Kreatywnych Nauczycieli przedsięwzięciu: Dzień Innowacyjnego Pracodawcy zrealizowanego w ramach zadania publicznego w dziedzinie edukacji zostały wręczone statuetki Innowacyjnego Pracodawcy.

Statuetkę otrzymali:

To spotkanie miało na celu również zapoznanie Dyrektorów Jastrzębskich Szkół Zawodowych z lokalnymi pracodawcami, które mamy nadzieję, że przełoży się na dalszą współpracę i kolejne ciekawe inicjatywy. Na wysoką jakość kształcenia zawodowego wpływa efektywna współpraca szkół z pracodawcami. Zarówno w szkole, jak i w zakładach pracy młodzi ludzie zdobywają wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do funkcjonowania na rynku pracy. Ta współpraca jest korzystna dla każdej ze stron. Współpraca pracodawcy – szkoła to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie postawiło sobie Stowarzyszenie Kreatywnych Nauczycieli podczas realizacji Dnia Innowacyjnego Pracodawcy. Liczymy w przyszłości na kolejne działanie, w których równie chętnie wezmą udział pracodawcy.

Do podziękowań za udział w Dniu Innowacyjnego Pracodawcy dołączyli Pan Wiceprezydent Roman Foksowicz oraz Pan Naczelnik Wydziału Edukacji Stanisław Faber.

Dla wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w wydarzeniu lub chcieliby się zapoznać z tym, co pracodawcy mają do powiedzenia młodym ludziom, zapraszamy do obejrzenia nagrania z transmisji.