Wiadomości

Wyniki szkolnych etapów olimpiad z WOS-u

Zwycięzcą szkolnych eliminacji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej, które odbyły się w poniedziałek 24 lutego, została Ewa Pietrasz z kl. 3A, która zdobyła 30 pkt. i będzie reprezentować naszą szkołę podczas etapu okręgowego w Katowicach, w marcu. Gratulacje dla Ewy!:)
Kolejne dobre miejsca zajęły kolejno:
Anna Woś z 3B – 27 pkt.
Paulina Pietrasz – 24 pkt.
Joanna Świderek – 21 pkt.
Aleksandra Wójcik – 21 pkt.
Wyniki pozostałych uczestników do wglądu w gabinecie 307. Dziękujemy wszystkim za udział!

Wcześniejsze szkolne eliminacje odbywały się w ramach Olimpiady Wiedzy o III RP, w których zwyciężyła Agata Krypczyk (3A) oraz Wiedzy o Prawach Człowieka we Współczesnym Świecie, gdzie najlepsza okazała się Aleksandra Wójcik (3A).
Gratulacje dla Agaty i Oli! Trzymamy kciuki za dziewczyny w kolejnych etapach.