Wiadomości

Zostań Wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI!

Co roku do projektu zgłaszają się osoby zainspirowane ideą mądrej pomocy – bohaterowie zmiany społecznej. Tworząc zespół SuperW, łączą biednych i bogatych. Dla 70% wolontariuszy udział w Paczce był jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu.

Tylko w 2013 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 17 684 rodzin żyjących w niezawinionej biedzie, a łączna liczba zaangażowanych w projekt – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie – sięga prawie 700 tys.
SZLACHETNA PACZKA 2014 otwiera rekrutację wolontariuszy. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Aplikuj jeśli: masz w sobie chęć realnej pomocy i kochasz ludzi lubisz pracę na wysokich obrotach i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych masz powołanie do służby innym ludziom jesteś samodzielny i wytrwały w dążeniu do celu chcesz działać w zespole ludzi z pasją chcesz być częścią prestiżowej drużyny SuperW masz ukończone 18 lat
Zadania wolontariusza: spotkania z rodzinami w trudnej sytuacji materialnej i dobór tych, dla których pomoc może być realną szansą na poprawę sytuacji współpraca z darczyńcami przygotowującymi paczki działanie w drużynie wolontariuszy w celu poszukiwania darczyńców, organizacji magazynu, transportu paczek Co możesz zyskać: radość niesienia pomocy realną zmianę miejsca, w którym mieszkasz udział w szkoleniach rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji m.in . komunikacji, organizacji własnego czasu szansę sprawdzenia się w działaniu nową paczkę przyjaciół i znajomych Gotowy do służby? Zgłoś się na www.superw.pl
Na zgłoszenia czekamy do 20 października 2014.