Andrzejki w Sobieskim

Andrzejki – wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja.
I to właśnie w ten dzień mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole osoby z niepełnosprawnością oraz ich cudownych opiekunów.
Zabawę rozpoczęli nasi wspaniali wokaliści- Weronika C. oraz Oskar A.
Nie zabrakło także utalentowanych solistów i tancerzy wśród zaproszonych gości.
Jak na zabawę andrzejkowa przystało, była muzyka, tance i śpiew.
Gościem specjalnym była nasza pani dyrektor Jolanta Kłopeć, która grając na akordeonie, śpiewała z młodzieżą znane wszystkim piosenki.
Za oprawę muzyczna- bardzo dziękujemy Tosi K. i Igorowi K.
Za obsługę techniczna chłopakom z klasy 5pin – Natanowi K., Kubie S., Dominikowi W., Bartkowi D., Wojtkowi C., Michałowi H., Frankowi F.).
A szczególne podziękowania ślemy klasie 3b, która z ogromnym zaangażowaniem i wielkim sercem, pomogła pani Bogusi N. i pani Bożenie S., przygotować tą niezapomnianą zabawę.
Autor: Bożena Surma